
Сушарка для посуду Maestro 38х26,5 см h39 см метал (1025-38 MR) з швидкою доставкою по Україні
577 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1025-38 MR
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 392 мм |
| Довжина | 680 мм |
| Кількість рівнів сушіння | Два |
| Матеріал піддону | Пластик |
| Наявність піддону | Так |
| Покриття | Хромоване |
| Тип сушіння | Настільна |
| Ширина | 247 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Хромированая сталь |
| Колір | металік |
Інформація для замовлення
- Ціна: 577 ₴
