Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Висота стінок | 4 см |
| Довжина посуду | 26 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Матеріал | Чавун |
| Матеріал ручок | Дерево |
| Підходить для індукційних плит | Так |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Так |
| Тип посуду | Сковорода-гриль |
| Форма | Квадратна |
| Ширина посуду | 26 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кришка | чавун |
Інформація для замовлення
- Ціна: 857 ₴

