Розмір: Довжина 1200 мм Висота 1100 мм Глибина 600 мм Створіть маленьке затишне кафе у себе вдома! Барна серія дозволяє використовувати цю меблі як в кафе, барах так і в квартирах. Можна сміливо стверджувати, що використовувати барні столи і стільці на кухні або у вітальні - дуже зручно, цікаво і незвично, особливо в стилі Лофт. У вашому домі ця меблі не залишиться непоміченою і буде привертати увагу всіх гостей.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота столу | 1100 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 1100 |
| Глибина | 600 мм |
| Довжина | 1200 |
| Каркас, ніжки | метал |
| Основу (каркас) столу | метал |
| Стан | Нове |
| Стільниця | масив дерева |
| Форма столу | Прямокутний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 329 ₴


