
Опора для столу Loft Classic в стилі Лофт 710х580мм, Опора для столу лофт, Ніжка для столу лофт
3 029 ₴
- Немає в наявності
- Код: ОП34
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опора для столу Loft Classic в стилі Лофт 710х580мм, Опора для столу лофт, Ніжка для столу лофт
Характеристики:
- Ширина: 580 мм
- Висота: 710 мм
- Глибина: 80 мм
Каркас виконаний з профілю: 60х30 мм, смуга шириною 80 мм.
Колір: чорний матовий, білий матовий, сірий матовий
Передбачені монтажні отвори під саморіз по дереву.
Ціна вказана за 1 штуку.
МОЖЛИВЕ ВИГОТОВЛЕННЯ ЗА ВАШИМИ РОЗМІРАМИ, ДЛЯ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЇ ІНФОРМАЦІЇ ТЕЛЕФОНУЙТЕ
Металева опора для столу Шанкар від виробника Loft Classic - універсальне рішення для будь-якого столу як письмового, так і обідньої. Ніжки Шанкар мають класичну для стилю Лофт прямокутну форму. Стіл з такими опорами виглядає солідно і надійно.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 710 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Черешня |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 580 мм |
| Каркас, ніжки | метал |
| Кількість опор | 1 (шт) |
| Матеріал основи | Метал |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | на вибір |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 029 ₴





