Розмір: Висота — 780 мм Ширина -1140 мм Глибина -350 мм Вага — 20 кг Зрозумілий та лаконічний відкритий стелаж може стати функціональним доповненням або яскравим акцентом в будинку, майстерні або на експозиції. Часто наш простір — відображення нашого внутрішнього стану. У цих випадках приємні, функціональні речі з чистими формами, що знаходяться у вашому будинку, можуть надавати воістину терапевтичний ефект.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 780 |
| Висота полиці | 780 |
| Висота стелажа | 780 мм |
| Висота шафи | 780 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Глибина полиці | 350 мм |
| Глибина стелажу | 350 мм |
| Глибина шафи | 350 мм |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Тип меблів | консоль |
| Ширина | 1140 |
| Ширина (довжина) полиці | 1140 мм |
| Ширина стелажа | 1140 мм |
| Ширина шафи | 1140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 334 ₴



