Ця консоль стане незамінною помічницею у вітальні в якості підставки під телевізор та супутні аксесуари. Але ще вона хороша як лавочка в передпокій або зону очікування, сидіння біля ліжка, додаткова функціональна поверхню будинку або на експозиції в громадському місці. Виготовимо під замовлення. Будь-які розміри!!!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 400 |
| Висота стійки | 400 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Глибина стійки | 350 мм |
| Довжина | 1000 |
| Корпус (каркас) | метал |
| Матеріал виготовлення | Дерево|Метал |
| Полиці | натуральне дерево |
| Ширина | 250 |
| Ширина стійки | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 034 ₴



