Відмінна і функціональна лопатка виконана з високоякісної нержавіючої сталі і має ергономічну ручку з термостійкого силікону червоного кольору, стійкий до нагрівання. Велика ширина лопатки дозволить Вам акуратно перевертати великі шматки м'яса і риби, а силіконова ручка дозволить безпечно працювати на грилі навіть при дуже високих температурах, надійно захищаючи Ваші руки від опіків
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GrillPro |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина | 380 мм |
| Матеріал | Силікон |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Лопатка |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатка |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал ручки | силікон |
| Розміри | 43 X 20.00 X 2.50 см |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴


