
Коптильня гриль Smoke House S DeLuxe з термометром
3 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHSDT
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня з термометром кришка "Будиночок" з нержавіючої сталі (300х300х250)
Ідеальний зовнішній вигляд і смакові якості копченостей завдяки відведенню конденсату по кришці «Будиночок» і контролю процесу за вбудованим термометром. До 2,5 кг димних смакоти за одне завантаження – ідеальний варіант для невеликої сім'ї або компанії. Наша каганець – найкраще сімейне придбання або подарунок любителям димних страв.
Купивши коптилку, Ви отримаєте
Набір тріски для копчення.
Шланг для відводу диму.
Книга рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Ми зобов'язуємося за Вашим бажанням обладнати пристрій системою для підвісного копчення!
Одна каганець – маса переваг
Максимальний контроль за процесом з вбудованим термометром.
Ефективне відведення конденсату конструкцією кришки «Будиночок».
Герметичність з гідрозатворів і відведення диму в штуцер і шланг.
Багатофункціональність решіток, антикорозійний матеріал.
Контролюйте процес копчення з вбудованим термометром і «розумною» конструкцією!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Квадратна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коптильні | 250 |
| Довжина коптильні | 300 |
| Інструкція | Да |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Разове завантаження коптильні | до 2,5 кг |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Термометр | Так |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Ширина коптильні | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799 ₴









