
Коптильня побутова SmokeHouse M Thermo термометром і підставкою
3 448 ₴
- Готово до відправки
Коптильня двоярусна для м'яса і риби з гідрозатворів, термометром і підставкою 400 х 300 х 310 чорного кольору
Коптильня двоярусна з гідрозатворів, термометром і підставкою (400х300х310) пофарбована
Економія грошей, тріски, місця і витрат на купівлю
Для галасливого застілля, родинного свята та просто для щоденних трапез – копченості бажані на будь-якому столі. Приготовлені вдома копченості, затребувані подвійно. Вітаміни та мікроелементи в первозданному вигляді, гарний зовнішній вигляд і неймовірний аромат – прикрасять будь-яке застілля.

Переваги коптильні
![]() |
Вбиває шкідливі мікроорганізми і перешкоджає їх подальшому появи. |
![]() |
Зберігає жири в незміненому вигляді, не загрожує підвищенням холестерину. |
![]() |
Можна використовувати на мангалі, багатті і плитах; в приміщенні і на вулиці. |
![]() |
Можливе використання спеціальної підставки, поданій на сайті. |
Купіть дымницу і отримаєте до неї
Книга рецептів про гарячому копченні. Набір тріски для копчення продуктів.

Шланг для відведення диму від коптильні. Шпагат для обв'язки копченостей.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 400 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Разове завантаження коптильні | до 2,5 кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 3 448 ₴




