
Коптильня велика з гідрозатворів SmokeHouse L Thermo
4 298 ₴
- Готово до відправки
Коптильня двох-ярусна для риби, м'яса, птиці і сала з підставкою і термометром 520 х 300 х 310 чорного кольору
Коптильня двоярусна для риби, м'яса, птиці, сала і фруктів з підставкою і термометром (520х300х310)
Міцний матеріал, з якого виготовлена дымница – вуглецева сталь, і спеціальне покриття – термостійка фарба, продовжують термін служби пристрою і надають йому привабливий зовнішній вигляд. Всередині герметичної ємності з гідрозатворів є дві сітки для розміщення продуктів і спеціальний піддон для стікання жиру.

Переваги коптильні
![]() |
Вбиває шкідливі мікроорганізми і перешкоджає їх подальшому появи. |
![]() |
Зберігає жири в незміненому вигляді, не загрожує підвищенням холестерину. |
![]() |
Можна використовувати на мангалі, багатті і плитах; в приміщенні і на вулиці. |
![]() |
Можливе використання спеціальної підставки, поданій на сайті. |
Купіть дымницу і отримаєте до неї
Книга рецептів про гарячому копченні. Набір тріски для копчення продуктів.

Шланг для відведення диму від коптильні. Шпагат для обв'язки копченостей.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Суцільнозварна |
| Разове завантаження коптильні | до 4кг |
| Тип коптильні | Металева |
| Упаковка | Картонний короб |
- Ціна: 4 298 ₴




