
Стартер для розпалювання вугілля з нержавіючої сталі 33,5 х 18,7 х 33 см Rosle R25039
1 700 ₴
- Немає в наявності
- Код: R25039
Стартер для розпалювання вугілля з нержавіючої сталі 33,5 х 18,7 х 33 см Rosle R25039
Виконано з нержавіючої сталі 18/10, поліаміду PA 66
Розміри: 33,5 х 18,7 х 33 див.
Сумісність: для розпалювання вугільних грилів
Колір: металік/чорний
Особливості: Для швидкого розпалювання Вашого гриля, купуйте високоякісний стартер для розпалювання вугілля та брикетів Roesle 25039. Ви швидко розпаліть брикети для гриля в стартері, після чого перенесете палаючі вугілля в гриль. Це зручно і швидко, і не дивлячись на не нагрівається ручку, не забувайте використовувати захист для рук, так як стартер гарячий. Ручка стартера велика, дозволяє зручне його використання. Стартер вміщує в себе близько 2 кг брикетів, чого вистачить для більшості потреб при розпалюванні гриля. Щоб купити стартер для розпалювання вугілля та брикетів Roesle 25039 за найбільш вигідною ціною, заходьте в магазин грилів tudo.com.ua все для барбекю, де зібрано все найкраще та якісне для гриллинга.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rosle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип засобу | Вугілля деревне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | Вага: 1,6 кг |
| Вид | Розпалювання |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Особливості | Ємність: близько 2 кг |
| Розміри | 33,5 х 18,7 х 33 см |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Тип | Стартер |
| Колір | Металік |
- Ціна: 1 700 ₴





