Призначення: для гриля
Колір: хром, червоний
Виробник: Char-Broil, США]]
Колір: хром, червоний
Виробник: Char-Broil, США]]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Char-Broil |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 370.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 70.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Пензлик |
| Матеріал | Силікон, нержавіюча сталь |
| Розміри | 37х7 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Тип | Кухонний інвентар |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴



