
Коптильня з гідрозатворів і термометром SmokeHouse S Thermo
2 599 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHSTT
Коптильня з термометром і кришкою будиночком для м'яса або риби з книгою рецептів та щепами 300 х 300 х 250
Коптильня Кришка Будиночком 300х300х250 з термометром пофарбована
Захист дымницы від корозії і продуктів від плям конденсату
Якщо ви плануєте коптити дичину або словленную рибку прямо на природі, краще запастися коптильнею, захищеної від впливу вологи. В той час, як моделі з нержавійки досить дорогі, пофарбовані дымницы більш доступні. При цьому захищені від корозії коптильні володіють і іншими перевагами. Ті, хто готує копченості для застілля, оцінять кришку «будиночком», завдяки якій димні ласощі зачарують гостей не тільки смаком і ароматом, але і прекрасною золотистою скоринкою.

Переваги коптильні
![]() |
Вбиває шкідливі мікроорганізми і перешкоджає їх подальшому появи. |
![]() |
Зберігає жири в незміненому вигляді, не загрожує підвищенням холестерину. |
![]() |
Можна використовувати на мангалі, багатті і плитах; в приміщенні і на вулиці. |
![]() |
Можливе використання спеціальної підставки, поданій на сайті. |
Купіть дымницу і отримаєте до неї
Книга рецептів про гарячому копченні. Набір тріски для копчення продуктів.

Шланг для відведення диму від коптильні. Шпагат для обв'язки копченостей.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Мірна ємність для тирси/тріски | Ні |
| Ніжки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коптильні | 250 |
| Довжина коптильні | 300 |
| Гачки для підвішування риби | 6 |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Разове завантаження коптильні | до 1,5 кг |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Тип коптильні | Металева |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Упаковка | Картонний короб |
| Ширина коптильні | 300 |
- Ціна: 2 599 ₴











