
Коптильня з підставкою SmokeHouse M DeLuxe
5 048 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня малая из нержавейки с опдстаовкой (400х300х310)
Занимает мало места, использует меньше щепы
Это устройство подойдет для тех, кто планирует коптить продукты, но не хочет, чтобы коптильня занимала много места при хранении. Использование мини-дымницы будет экономить место и щепу, выдавая до 3х кг. копчёностей за одну загрузку, которых для домашнего использования хватит с лихвой.
Коптильня комплектуется
Набор щепы для копчения продуктов.
Шланг для отвода дыма.
Книга рецептов по горячему копчению.
Шпагат для обвязки продуктов.
Преимущества коптильни
Може бути використана в похідних, домашніх і дачних умовах.
Виготовлена з нержавіючої сталі, не схильною до корозії.
Цілісна конструкція з гідрозатворів довговічна і практична.
Герметичність пристрою гарантує високу якість копчення.
Готувати смачну і корисну їжу з ароматом димку в коптильнях дуже просто
Переконайтеся самі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота внутрішня | 250 мм |
| Висота коптильні | 280 |
| Довжина внутрішня | 350 мм |
| Довжина коптильні | 400 |
| Наявність інструкції | Да |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Внутрішня Ширина | 250 мм |
| Ширина коптильні | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 048 ₴


