
Ложка для змащування силіконова обладнана силіконовим пензликом і лопаткою 33 см Broil King Grillpro 14060
290 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: 14060
Ложка для змащування силіконова обладнана силіконовим пензликом і лопаткою 33 см Broil King Grillpro 14060
Виготовлене з: силікону/високого пластику
Розміри, см.: довжина — 33
Ручка зроблена з: високоякісного пластику
Колір: металік/рожевий
Особливості: Це спеціальна ложка для змащування. Вона обладнана силіконовим пензликом і лопаткою. Ручка ложки виготовлена з пластику високої якості. На пластиковій ручці є отвір для чіпляння ложки на гачок. Використовується ця ложка для нанесення різних соусів і маринадів на м'ясо. Виріб термостійкий — до 260 градусів Цельсія. Така ложка є унікальною, тому що поєднує в собі та пензлик для змащування продуктів і зручну лопатку. Функціональний виріб, який слугуватиме довгий час. За найкращою ціною в інтернет-магазині grili.com.ua можна купити цей аксесуар.
ЩО Б ПОЛУЧИТИ ШВИДКЕ ПІДРОБНУ КОНСУЛЬТАЦЮ АБО ОФОРМАТИ ЗАКАЗКА ЗБЕРІГайтеся ЗА ТЕЛЕФОНА:
+38 068 966 03 89 Киевстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Довжина | 30 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Лопатка |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Ложка |
| Габарити упаковки | 5 x 33 x 1 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Розміри | 5 х 33 х 1 см |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
- Ціна: 290 ₴

