
Форма для випічки Maestro прямокутна 40х27 см h5 см вуглецева сталь з гранітним покриттям (1126-40 MR) з швидкою доставкою по
384 ₴
- В наявності
- Код: 1126-40 MR
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Форма для випічки прямокутна 40х27 см h5 см вуглецева сталь з гранітним покриттям Maestro
Розмір: 40*27 см h5
Підходить для посудомийних машин
Антипригарне гранітне покриття для зручного використання і легкого догляду
Матеріал - вуглецева сталь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Країна виробник | Китай |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Висота стінок | 50 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення форми | Для хліба, Для м'яса, Для птиці, Для пирога |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 384 ₴
