
Коптильня двох'ярусна SmokeHouse Kit L Thermo
5 498 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHKLTT
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня с термометром для горячего копчения окрашенная (520х300х310)
Мы гарантируем качество и наличие коптильни на складе. С целью продлить срок службы агрегата, прочную сталь дополнительно окрашивают специальной краской, устойчивой к температуре до +600°С. Покрытие делает коптильню привлекательной, защищает сталь от коррозийного влияния влаги. Наряду с коптильней Вы можете купить все необходимые сопутствующие товары на нашем сайте.
Дополнительно комплектуем
Книга рецептов по горячему копчению.
Шланг для отвода дыма.
Набор щепы для копчения.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Переваги компактних і містких дымниц
Економлять простір при зберіганні.
Дають великий вихід готової продукції.
Герметичні і дозволяють відводити дим.
Легко і зручно транспортуються.
Захищена від вологи і дешевше моделей з нержавійки!
Обирайте найкраще і коптите з задоволенням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Електромережа, Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Електрична |
| Тип копчення | Гаряче і холодне |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота коптильні | 310 мм |
| Довжина коптильні | 520 мм |
| Ширина коптильні | 300 мм |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Гачки для підвішування риби | 5 шт. |
| Піддон для стікання жиру | 1 шт. |
| Решітка для продуктів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики электрокоптильни | |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 3 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Разове завантаження коптильні | до 4кг |
| Упаковка | Картонний короб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 498 ₴
