
Лопатка для гриля Char-Broil 4567701
590 ₴
- Готово до відправки
- Код: 4567701
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначення: для гриля
Колір: хром
Виробник: Char-Broil, США]]
Колір: хром
Виробник: Char-Broil, США]]
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Char-Broil |
| Країна виробник | США |
| Довжина | 440 мм |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип | Лопатка |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 70.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Лопатка |
| Матеріал ручки | силікон |
| Розміри | 44х9 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴

