
Більярдний стіл Мрія Нова Люкс розмір 12 футів Ардезія з натурального дерева + ПОДАРУНОК
116 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 9142
ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДАРУНОК МОЖНА ДІЗНАТИСЬ У МЕНЕДЖЕРА ПО ТЕЛЕФОНУ
068 966 03 89
095 674 76 11
093 011 77 10
Більярдний стіл, який поєднує в собі новітні технології виготовлення і традиційне досконалість. Цей більярд має гарний дизайн з вишуканою і красивою обробкою.
З придбання більярдного столу ви отримуєте відпочинок і спілкування з близькими, азарт і якісну гру, поліпшення свого здоров'я, спорт і тренування.
Розміри ігрового поля 3,6 м х 1,8 м, звернувшись до наших менеджерів, отримаєте прорахунок Вашого приміщення для більярдного столу.

Характеристики:
Гра: Піраміда
Колір столу: махонь/на вибір
Ігрове поле: Ардезія 22-25 мм
Ноги: вільха
Борти: ясен/МДФ захисна плівка
Каркас: ясен/ЛДСП із захисною плівкою
Сукно: Simonetto/на вибір
Лузи: сітка мішок/з викатом
Вироблено: Україна
Виробник: «Billiard-Partner»
Гарантія: 2 року
Продукція компанії Billiard-Partner, відома в основному своїми більярдними киями преміум класу, завжди відрізнялася чудовою якістю при достатньо конкурентною ціною.
Завдяки власній виробничій базі, відточеною до ідеалу за 15 років існування компанії технології виробництва, а також використання якісної деревини та лакофарбових матеріалів і клеїв тільки західних і європейських виробників, продукція Billiard-Partner з успіхом продається не тільки на українському ринку, але також відома у країнах СНД, Європи та США.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Partner |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр кулі | 68 мм |
| Довжина ігрового поля | 3600 мм |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Кількість плит | 5 (шт) |
| Матеріал плити ігрового поля | Ардезія (Сланець) |
| Розмір столу | 12 футів |
| Тип гри | Піраміда |
| Тип лузи | Без викочування |
| Тип столу | Аматорський, професійний |
| Товщина плити ігрового поля | 25 мм |
| Колір сукна | Жовто-зелений |
| Ширина ігрового поля | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | натуральне дерево |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Лузи | силумін, нейлон |
| Опори | дерево |
| Габаритні розміри | |
| Вага столу | 480 кг |
| Висота | 760 мм |
| Довжина | 3750 мм |
| Ширина | 1950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Базова |
- Ціна: 116 200 ₴





