Казан 10 л d32 см h22 см литий алюміній Біол
Посуд Біол обов'язково має бути на вашій кухні, щоб швидко справлятися з приготуванням овочів і м'яса. Вона дає змогу використовувати мінімально оливу, оскільки їжа не прилипає до поверхні.
Використовується посуд для всіх типів плит, крім індукційних. Також можна відправляти в посудомийну машину. Ручне очищення не займає багато часу та сил. Також до неї додається алюмінієва кришка зі зручною ручкою. Сучасний дизайн робить виріб максимально показним.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Біол |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішнє покриття | без покриття |
| Висота | 220 мм |
| Діаметр | 320 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Об`єм | 100 л |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Тип плити | Газова, Електрична, Склокерамічна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Зовнішнє покриття | без покриття |
| Висота каструлі з кришкою | 22 |
| Діаметр каструлі | 32 см |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Мірна шкала | Немає |
| Обсяг каструлі | 10 |
| Ручка | Дві |
| Тип | Каструля |
| Тип дна | Одношарове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498 ₴

