
Форма для випікання паски Полімет 3л d20 см h12,5 см литий алюміній (3061) з швидкою доставкою по Україні
214 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3061
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Форма для випікання паски 3л d20 см h12,5 см литий алюміній Полімет
Розмір d20 см h12,5 см
Обсяг 3000 мл
Товщина стінки: 5мм
Матеріал: литий алюміній
Форма для випічки хліба виготовлена з алюмінію. Легка у використанні і догляді.
Надійна і добротна продукція. Не боїться відкритого вогню, експлуатації в духовках і жарових шафах. Якість продукції захищена гігієнічним висновком.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Висота стінок | 125 мм |
| Діаметр | 200 мм |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення форми | Для пасхи/паски |
| Загальний об`єм форми | 3000 мл |
| Стан | Новий |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Тип форми | Кругла |
| Товщина матеріалу | 5 мм |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 ₴
