
Сковорода для паельї без кришки 35.5 см Broil King, Сковорідка зі сталі для паельї, Сковорідка металева
1 800 ₴
- Немає в наявності
- Код: 80197257
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сковорода для паельї без кришки 35.5 см Broil King, Сковорідка зі сталі для паельї, Сковорідка металева
Характеристики:
- Тип: для паельї
- Розміри: 35,5 см
- Матеріал: сталь
- Внутрішнє покриття: немає
- Посуд придатний для всіх видів плит, крім індукційних
Переваги:
- Сковорода з двома зручними ручками .
- Сковороду можна використовувати на газових плитах.
Сковорода для паельї без кришки Broil King - нержавіюча сталь, 35,5 див.
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Broil King |
| Країна виробник | Канада |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Довжина посуду | 35.5 см |
| Індикатор нагріву | Ні |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Кількість ручок | 2 |
| Кришка | Немає |
| Матеріал | Сталь |
| Підходить для індукційних плит | Ні |
| Стан | Новий |
| Знімна ручка | Ні |
| Тип посуду | Сковорода порційна |
| Форма | Кругла |
| Ширина посуду | 35.5 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кришка з отвором для виходу пари | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Ні |
| Зливний носик | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішнє антипригарне покриття | Немає |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал ручок | Сталь |
| Призначення | Для паельї |
| Розміри | 35,5 см |
| Країна реєстрації бренду | Канада |
| Країна-виробник товару | Канада |
| Тип | Сковорідки традиційні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


