
Коптильня для будинку SmokeHouse M Thermo з підставкою
3 148 ₴
- Готово до відправки
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня двухъярусная с гидрозатвором (400х300х310) окрашенная
Экономия денег, щепы, места и затрат на покупку
Для шумного застолья, семейного праздника и просто для ежедневных трапез – копчености желанны на любом столе. Приготовленные дома копчености, востребованные вдвойне. Витамины и микроэлементы в первозданном виде, красивый внешний вид и невероятный аромат – украсят любое застолье.
Дополнительно комплектуем
Книга рецептов о горячем копчении.
Шланг для отвода дыма от коптильни.
Набор щепы для копчения продуктов.
Шпагат для обвязки копченостей.
Переваги гарячого копчення
Знищує шкідливі мікроорганізми, очищає продукти від гельмінтів.
Готові делікатеси через пару годин маринування й півгодини в коптилке.
Купіть нашу коптильню і готуйте димні делікатеси, коли вам захочеться.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Комплектація | |
| Ніжки | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коптильні | 280 |
| Гідрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 400 |
| Наявність інструкції | Да |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Ширина коптильні | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 148 ₴


