
Більярдний стіл Класик розмір 12 футів Ардезія з шкіряними лузами з натурального дерева + ПОДАРУНОК
214 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 9167
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
ІНФОРМАЦІЮ ПРО ПОДАРУНОК МОЖНА ДІЗНАТИСЬ У МЕНЕДЖЕРА ПО ТЕЛЕФОНУ
068 966 03 89
095 674 76 11
093 011 77 10
Більярдний стіл Класик 12 футів — модель професійного більярда, виконана в традиційному класичному стилі.
Ідеально підходить для клубного і домашнього використання.
Відповідає всім вимогам більярдного спорту.
Характеристики:
Тип: Російська піраміда
Клас: професійний
Ігрове поле: камінь Ардезія
Розмір - 12 футів (3.6 м х 1.8 м)
Каркас: масив твердих порід дерева
Борти: Ясен
Ноги: масив твердих порід дерева
Сукно: HAINSWORTH
Лузи: латунь, шкіра-викот






Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Partner |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр кулі | 68 мм |
| Довжина ігрового поля | 3600 мм |
| Кількість опор | 8 (шт) |
| Кількість плит | 1 (шт) |
| Матеріал плити ігрового поля | Ардезія (Сланець) |
| Розмір столу | 12 футів |
| Тип гри | Піраміда |
| Тип лузи | З викатом |
| Тип столу | Аматорський, професійний |
| Товщина плити ігрового поля | 45 мм |
| Колір сукна | Жовто-зелений |
| Ширина ігрового поля | 1800 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | натуральне дерево |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Лузи | натуральна шкіра |
| Опори | дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 214 000 ₴






