
Коптильня з гідрозатворів SmokeHouse M Original
2 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHMO
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня для гарячого копчення кришка "Будиночком" (400х300х310)
Контроль над температурою і конденсатом
Таку коптильню потрібно вибрати всім, хто цінує не тільки смак і аромат димних ласощів, але і їх привабливий зовнішній вигляд. Ідеальною золотистої, червонуватого або коричнюватої скоринки копченостей можливо досягти тільки при відводі конденсату. Саме його краплі залишають негарні плями на поверхні ароматною рибки, мяса або сала.
Кожну коптильню комплектуємо
Набір тріски для копчення.
Шланг для відводу диму.
Книгу рецептів з гарячого копчення.
Шпагат для обв'язки продуктів.
Безкоштовне обладнання системою для підвісного копчення за бажанням клієнта.
Переваги коптильні
Гідрозатвор герметизує камеру коптильні і дозволяє відводити дим у вікно або витяжку.
Кришка «будиночком» збирає весь конденсат і відводить його краплі від продуктів в дымнице.
Компактна коптильня економить місце і навіть за одне завантаження дає великий вихід.
Конструкція дозволяє готувати продукти не тільки на решітках, але і підвісивши на гаках.
Коптите задоволення з нашими дымницами
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип коптильні | Деревна |
| Тип копчення | Гаряче |
| Товщина матеріалу | 1.5 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коптильні | 310 |
| Гідрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 400 |
| Кришка "Будиночок" | Да |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Термометр | Немає |
| Ширина коптильні | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴









