
Прямокутна коптильня SmokeHouse L Original
2 799 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHLO
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коптильня 520х300х310 Крышка Домиком
Надежная долговечная прочная сталь стенок, особая конструкция крышки и возможность следить за температурой позволяет коптить с удовольствием и получать красивые копченые продукты с прекрасными вкусовыми качествами. Коптильня компактно размещается на двух конфорках газовой плиты и при этом выдает до четырех килограмм дымных вкусностей за одну закладку.
При покупке коптильни Вы получите
Набор щепы для копчения.
Шланг для отвода дыма.
Книгу рецептов по горячему копчению.
Шпагат для обвязки продуктов.
За Вашим бажанням ми обладнаємо коптилку системою для підвісного копчення!
Відчуйте максимальний контроль над усіма нюансами копчення зі Smoke House!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Джерело диму | Тирса, Тріска |
| Джерело тепла | Пальники, Відкритий вогонь |
| Кількість рівнів коптильні | 2 |
| Конструкція | Цілісна |
| Матеріал | Сталь |
| Разове завантаження коптильні | До 5 (кг) |
| Стан | Новий |
| Тип копчення | Гаряче |
| Форма | Прямокутна |
| Функція гриль, барбекю | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Розміри коптильної камери | |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 250 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота коптильні | 310 |
| Гідрозатвор | Да |
| Довжина коптильні | 520 |
| Кришка будиночком | Да |
| Піддон для стікання жиру | 1 |
| Сітка для продуктів | 2 |
| Товщина матеріалу | 1.5 |
| Ширина коптильні | 300 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴









