
Похідна піч щепочніца Smoke House в чохлі
599 ₴
- Готово до відправки
- Код: SHSC
Похідна піч щепочница з міцної вуглецевої сталі Smoke House
Компанія Smoke House виготовляє піч-щепочницу на сучасному виробництві, з міцною вуглецевої сталі, яка стійка до деформації і дії агресивного середовища.
Конструкція зберігатися у фірмовому чохлі з логотипом компанії, збирається кількома рухами за дві хвилини, компактна, має невелику вагу.
В стінках печі-щепочницы Smoke House прорізані отвори для правильної циркуляції повітря і рівномірного горіння деревини. Компактна піч-щепочница Smoke House знадобиться в поході рибалкам, мисливцям, рибалкам, туристам, позбавить від необхідності розводити велике вогнище, коли потрібно нагріти невелику порцію їжі або води.
Візьміть з собою на природу піч-щепочницу Smoke House, щоб завжди мати можливість поласувати теплою їжею і гарячим питвом в будь-яких умовах.
Зроблено в Україні
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SmokeHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бак для води | Немає |
| Тип палива | Тверде |
| Водяний контур | Немає |
| Виносна топка | Немає |
| Висота | 250 |
| Гарантійний термін | 1 мес |
| Глибина | 135 мм |
| Зольник | Немає |
| Інструкція з експлуатації | Да |
| Камені для печі | Немає |
| Кошик для дров | Немає |
| Кошик для каменів | Немає |
| Матеріал топки | Сталь |
| Призначення печі | Спеціального призначення |
| Наявність вбудованого теплообмінника | Немає |
| Наявність скла у дверцятах | Немає |
| Об'єм камери згоряння | 1.5 л |
| Парогенератор | Немає |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Тепломність печі | З малою теплоємністю |
| Тип печі | Каркасна |
| Топки Топки Товщина матеріалу | 2 мм |
| Чохол | 1 |
- Ціна: 599 ₴




