
Термометр професійний для вимірювання температури продуктів інфрачервоний Big Green Egg INFRATHERM
3 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 114839
Термометр професійний для вимірювання температури продуктів інфрачервоний Big Green Egg INFRATHERM
Виконано з: високоякісних зносостійких матеріалів
Розміри: 10 х 5 х 4
Температурний діапазон: Від 0c до 427c (32F - 800F)
Колір: зелений
Особливості: Інфрачервоний термометр Big Green Egg INFRATHERM - це професійне пристрій для швидкого вимірювання температури поверхонь гриля. Ви зможете безконтактно виміряти температуру жарочної решітки, каменю для піци, верхньої решітки, чавунної плити і інших аксесуарів задіяних у приготуванні барбекю продуктів. Вам необхідно просто направити промінь на потрібну поверхню і отримати результат, все дуже просто і зручно. Виконаний термометр із зносостійкого пластику, який дозволить довгий час служити приладу безвідмовно. Дисплей має великі інформаційні цифри і підсвічування, що може бути актуально у вечірній час доби або коли термометр використовується в закритому слабо освітленому приміщенні. Купити термометр професійний інфрачервоний Big Green Egg INFRATHERM за найкращою ціною і швидкою доставкою по Україні, можна у магазині грилів tudo.com.ua все для барбекю, заходьте!
ЩО Б ОТРИМАТИ БІЛЬШ ДЕТАЛЬНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ ЧИ ОФОРМИТИ ЗАМОВЛЕННЯ ЗВЕРТАЙТЕСЬ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:
+38 068 966 03 89 Київстар
+38 093 011 77 10 Life
+38 095 674 76 11 Vodafone (Viber)

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Big Green Egg |
| Країна виробник | США |
| Одиниці виміру | Фаренгейт °F, Цельсій °C |
| Кнопка перемикання шкали вимірювання | Є |
| Максимальна температура виміру (°C) | 427 град. |
| Максимальна температура виміру (°F) | 700 град. |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал щупа | Нержавіюча сталь |
| Мінімальна температура виміру (°C) | 0 град. |
| Мінімальна температура виміру (°F) | 32 град. |
| Призначення термометра | Для вимірювання температури їжі |
| Стан | Новий |
| Тип термометра | Електронний (цифровий) |
| Точність вимірювання +/- | 1 град. |
| Додаткові характеристики | |
| Автовідключення | Ні |
| Можливість підвішування | Ні |
| Захисний ковпачок для щупа | Немає |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,7 кг |
| Розміри | 10 х 5 х 4 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | США |
| Тип | Термометр |
- Ціна: 3 000 ₴





