
Автомобільний компресор Tracer RES-04EL (TRAKOM47450)
799 ₴
- В наявності
- Код: TRAKOM47450
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Надійна потужність і ефективність.
Працюючи від 12 В і забезпечуючи потужність 120 Вт, компресор TRACER RES-04-EL гарантує швидке та ефективне накачування шин вашого автомобіля. З максимальним тиском 8 бар і металевим циліндром діаметром 17 мм він готовий до будь-яких дорожніх випробувань.
Універсальність у використанні:
набір із трьох насадок, що входить до комплекту, дає змогу використовувати компресор для накачування різних предметів, як-от м'ячі або матраци, що робить його незамінним інструментом у будь-якій поїздці.
Автоматичний програматор і цифровий дисплей:
Інноваційний автоматичний програматор дає змогу точно встановити бажаний тиск у шинах, усуваючи необхідність стежити за процесом накачування. Цифровий дисплей дає змогу легко зчитувати поточний тиск, забезпечуючи повний контроль і зручність.
Швидкість і ефективність:
Завдяки потоку повітря 15 літрів на хвилину, TRACER RES-04-EL гарантує швидке та ефективне накачування, заощаджуючи ваш час і нерви під час поїздки.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tracer |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Різновид манометра | Електронний |
| Габарити | 25 х 35 х 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шланга подавання повітря | 0,4 |
| Довжина шнура живлення | 3 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальний тиск, Бар, PSI | 8, 120 |
| Напруга | 12 В |
| Особливості | Манометр |
| Продуктивність | 15 л/год |
| Тип | Портативний |
| Колір | Чорний |
| Штрих-код | 5907512873922 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 799 ₴




