Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Prime |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр кулі | 57 мм |
| Довжина ігрового поля | 2540 мм |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Кількість плит | 3 (шт.) |
| Матеріал плити ігрового поля | Ардезія (Сланець) |
| Розмір столу | 9 футів |
| Тип гри | Американський більярд (Пул) |
| Тип лузи | З викатом |
| Тип столу | Аматорський, професійний |
| Товщина плити ігрового поля | 24 мм |
| Колір сукна | Синій |
| Ширина ігрового поля | 1270 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | натуральне дерево |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Лузи | натуральна шкіра |
| Опори | дерево |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2840 мм |
| Ширина | 1570 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Б/У |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 000 ₴





