
Сверло по бетону и камню GRANITE 10х100/140 IRWIN 10501911
45 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Готово к отправке
- Код: 10501911
+380 (68) 966-03-89
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Основні характеристики:
- Максимальний діаметр: 1 см
- Максимальна робоча довжина: 9 см
- Максимальна загальна довжина: 14 см
- Оброблювані матеріали: бетон
- Тип хвостовика: циліндричний
- Матеріал корпусу: карбід-вольфрам
- Колір корпусу: сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Irwin |
| Тип хвостовика | Цилиндрический |
| Пользовательские характеристики | |
| Максимальна загальна довжина | 14 см |
| Максимальна робоча довжина | 9 см |
| Максимальный диаметр | 1 см |
| Материал корпуса | карбід-вольфрам |
| Оброблювані матеріали | бетон |
| Цвет корпуса | Серый |
Информация для заказа
- Цена: 45 ₴
