Газовий гриль Napoleon Prestige PRO P-665 PRO665RSIBPSS-CE поєднує в собі привабливий дизайн, відмінну функціональність і високу продуктивність. Площа поверхні для приготування становить 7370 квадратних сантиметрів. За процес готування відповідають 8 незалежних пальників. Вся робоча поверхня освітлена. Основна частина елементів газового гриля Napoleon Prestige PRO виконана з нержавіючої сталі. Підставку гриля обладнано підсвіченням, дверцята оснащені авто-доводчиками. Модель Prestige PRO-665 може похизуватись просторими бічними стільницями, на яких можливо попередньо підготувати страву або нарізати продукти. Є вбудований контейнер для льоду і інфрачервоний пальник SIZZLE ZONE ™. Панель управління газового гриля Napoleon Prestige PRO-665 виглядає професійно і елегантно. Для зручності користування грилем в темний час доби всі ручки оснащені підсвічуванням NIGHT LIGHT ™. Napoleon Prestige PRO-665 - це дуже практичний гриль, завдяки наявності вбудованого лотка для деревної тріски і індивідуальної пальника його легко можна перетворити в коптильню. Особливості: 8 пальників | 31 кВт - Можна готувати на вугіллі за допомогою спеціального піддону з чавуну - Основна поверхню для приготування: 94х46см - Допоміжна решітка для приготування: 94х23см - Бічний інфрачервоний пальник: SIZZLE ZONE ™ 24х37см - Двостінна, що заощаджує простір відкидна кришка LIFT EASE ™ з нержавіючої сталі - Внутрішнє освітлення робочої поверхні - Датчик температури ACCU-PROBE ™ - Задній пальник для вертіла з нержавіючої сталі - Барбекю решітки з нержавіючої сталі запатентованої форми WAVE ™ з товщиною прутка 9,5 мм - 5 товстостінних довговічних трубчастих пальників з нержавіючої сталі з перехресним запалюванням вбудований лоток для деревної тріски з індивідуальної пальником - Гриль-система посиленого типу з нержавіючої сталі - Система миттєвого підпалу JETFIRE ™ - Бічні прістолья з нержавіючої сталі з поручнями для рушників, інтегрованої ємністю для льоду з обробною дошкою і гаками для кухонного приладдя - Ручки управління EASY SET ™ з підсвічуванням NIGHT LIGHT ™ для більш комфортного управління в темний час доби - Всепогодні колеса EASY ROLL ™ з надійними стопорами - Простора конструкція підстави гриля з внутрішнім освітленням - Дверцята підстави гриля забезпечені авто-доводчиками - Висувається полку для газового балона ULTRA-GLIDE ™ Тип гриля: газовий Матеріал: нержавіюча сталь Кількість пальників: 8/31 кВт Розмір: 128 х 163 х 66 см Розмір коробки: 121 х 93 х 66 см Вага: 128 кг Виробник: Napoleon, Канада
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Napoleon |
| Материал корпуса | Нержавеющая сталь |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Пользовательские характеристики | |
| Боковые полки | Да |
| Вертел | Да |
| Вес (кг) | 128 |
| Вид | Газовый |
| Виды грилей | Газовий |
| Высота | 128 см |
| Грили: Боковые полки | Да |
| Грили: Бренд | Napoleon |
| Грили: Вертел | Да |
| Грили: Виды грилей | Газовий |
| Грили: Высота | 128 см |
| Грили: Глубина | 93 см |
| Грили: Длина | 163 см |
| Грили: Кол-во камер (отсеков) для приготовления | 1 |
| Грили: Количество горелок | 8 |
| Грили: Материал корпуса | нержавеющая сталь |
| Грили: Материал решеток | нержавеющая сталь |
| Грили: Наличие боковой горелки | Да |
| Грили: Площадь рабочей поверхности | 94х46 см |
| Грили: Размер упаковки | 132 х 64 х169 см |
| Грили: Столик | Да |
| Длина | 163 см |
| Кол-во камер (отсеков) для приготовления | 1 |
| Количество горелок | 8 |
| Материал решеток | нержавеющая сталь |
| Наличие боковой горелки | Да |
| Площадь рабочей поверхности | 94х46 см |
| Размер упаковки | 132 х 64 х169 см |
| Столик | Да |
| Тип топлива | Пропан-бутан |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
Информация для заказа
- Цена: 270 000 ₴










