
Більярдний стіл ДАЧНИЙ 6ф для снукера, з кришкою
23 000 ₴
- В наявності
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Prime |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр кулі | 48 мм |
| Кількість опор | 6 (шт) |
| Кількість плит | 1 (шт) |
| Матеріал плити ігрового поля | Ламінована ДСП |
| Розмір столу | 6 футів |
| Тип гри | Снукер |
| Тип лузи | З викатом |
| Тип столу | Аматорський, професійний |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
| Колір сукна | Жовто-зелений |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | ламінована ДСП |
| Каркас | Ламінована ДСП |
| Лузи | бавовна |
| Опори | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1800 мм |
| Ширина | 909 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір (") | 6 футів |
| Колір | Трюфель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 000 ₴





