Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Prime |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт | МДФ |
| Вага столу | 40 кг |
| Висота | 150.0 |
| Діаметр кулі | 68 мм |
| Довжина | 1150.0 |
| Довжина ігрового поля | 1000 мм |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Кількість плит | 1 (шт) |
| Лузи | метал, натуральна шкіра, бавовна |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП |
| Опори | метал |
| Тип гри | Пирамида |
| Тип лузи | Без викочування |
| Тип столу | Аматорський |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
| Колір | Коричневий |
| Колір ігрового поля | Синій |
| Колір сукна | Синій |
| Ширина | 1250.0 |
| Ширина ігрового поля | 1000 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 000 ₴








