
Більярдний стіл 5 футів "Tirion" для піраміди
14 500 ₴
- В наявності
+380 (68) 966-03-89
Київстарповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Billiard-Prime |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр кулі | 44 мм |
| Довжина ігрового поля | 1300 мм |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Кількість плит | 1 (шт) |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП |
| Розмір столу | 5 футів |
| Тип гри | Піраміда |
| Тип лузи | Без викочування |
| Тип столу | Аматорський, професійний |
| Товщина плити ігрового поля | 16 мм |
| Колір сукна | Жовто-зелений |
| Ширина ігрового поля | 650 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Борт | натуральне дерево |
| Каркас | Натуральне дерево |
| Лузи | натуральна шкіра |
| Опори | метал |
| Габаритні розміри | |
| Вага столу | 29 кг |
| Довжина | 142 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал дерева | Ясен |
| Колір ігрового поля | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 500 ₴


