
Контейнер для зберігання Народний продукт 0,85 л 15х11 см h8 см пластик (52 НП) с быстрой доставкой по Украине
17 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 52 НП
+380 (68) 966-03-89
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Контейнер для зберігання 0,85 л 15х11 см h8 см пластик Народний продукт
Пластиковий контейнер (судочок) стійкий до впливу масел і жирів, легко миється. Прозорі стінки судочка (пластикової ємності) дозволяють бачити вміст. Судочки ТМ «Народний продукт» дають можливість зберігання продуктів глибокої заморозки. Судочки для зберігання харчових продуктів надзвичайно зручні: в них можна брати їжу на роботу, за місто, дитині в школу, зберігати різні продукти (м'ясо, риба, овочі, фрукти, хлібобулочні вироби, готові страви).
Харчові судочки (контейнери, ємності) це вигідна зручна сучасна упаковка для продуктів харчування. Головним достоїнством харчового пластикового судна (судочка, ємності, контейнера) є подовження строку зберігання продуктів, що швидко псуються.
Можна мити в посудомийній машині.
Підходить для використання в мікрохвильових печах.
Діапазон температур експлуатації від мінус 40°З до плюс 100°С.
Продукція має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України і Росії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Высота | 80 мм |
| Длина | 150 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Материал | Пластик |
| Применение | Универсальное |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина | 110 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Объем | 850 |
| Тип | Лоток |
| Цвет | прозрачное |
Информация для заказа
- Цена: 17 ₴
