
Цукорниця FoREST Cafe time 10х7 см h4 см фарфор (770308) с быстрой доставкой по Украине
57 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 770308
+380 (68) 966-03-89
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Cafe time Цукорниця 10х7 см h4 см фарфор FoREST
Тип посуду
Цукорниця
Кришка
немає
Матеріал
Фарфор
Розмір
10х7 см h4 см
Колір
Білий
Тематика декору, малюнка
Без декору
Кількість в наборі
1 шт.
FoREST відповідає всім критеріям вибору професійної посуду: якість матеріалу, легкість у догляді та зберіганні, довговічність при інтенсивній експлуатації, ергономічність. Професійні кухарі та ресторатори по достоїнству оцінили посуд та інвентар FoREST.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Forest |
| Высота | 40 мм |
| Глубина | 70 мм |
| Крышка | Нет |
| Ложечка | нет |
| Материал | Фарфор |
| Наличие дозатора | Нет |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 100 мм |
Информация для заказа
- Цена: 57 ₴
