
Менажниця Wilmax 4 відділення 30х8 см h4 см фарфор (992602 WL) с быстрой доставкой по Украине
296 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 300 ₴
- Нет в наличии
- Код: 992602 WL
+380 (68) 966-03-89
Киевстарвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Менажниця 4 відділення 30х8 см h4 см фарфор Wilmax
Тип : Менажниця 4 відділення
Матеріал: фарфор
Виробник: Wilmax
Посуд Wilmax має білий колір, володіє міцністю, стійка до відколів і подряпин.
Тарілки Wilmax дуже різноманітні: за формою, розмірами, дизайном.
Вироби Wilmax можна використовувати в мікрохвильових печах,а так само в посудомийних машинах і в сушарках.
Білосніжний, тонкий і легкий фарфор стане неперевершеною прикрасою будь-якого святкового столу і підкреслить вишуканий смак його власника!
Асортимент продукції Wilmax задовольнить всілякі переваги вимогливого ресторатора, а так само буде цікавий споживачам для використання в домашніх умовах. Він включає в себе все необхідне для сервірування Вашого столу, має велику різноманітність форм, що дає можливість підібрати столовий посуд на будь-який смак і для будь-якого інтер'єру.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Wilmax |
| Страна производитель | Китай |
| Высота | 40 мм |
| Длина | 300 мм |
| Количество секций | 4 |
| Количество ярусов | 1 |
| Крышка | Нет |
| Материал | Фарфор |
| Форма | Фигурная |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 296 ₴
